Gamtos mokykloje - ekologinė iniciatyva "Eko Šmėklinės"

1
2
1
2

Gamtos mokykla šių metų spalio 9 d. – lapkričio 6 d. kvietė mokyklas bei darželius prisijungti prie ekologinės iniciatyvos „Misija: Eko Šmėklinės“, skatinant paminėti vis labiau populiarėjančią Šmėklinių šventę tvariai. Prie iniciatyvos prisijungė 13-a švietimo įstaigų iš visos Lietuvos. Pagrindinis iniciatyvos tikslas, skatinti mokinius nepirkti nieko naujo, dekoruoti šventę nesukuriant atliekų, o panaudojant antrines žaliavas. Moksleiviai kūrė dekoracijas panaudodami kiaušinių dėklus, sulčių ir limonadų pakuotes, puodelių dangtelius, gamtines medžiagas: lapus, akmenukus, atnaujindami senas dekoracijas.
Dėkojame ir labai džiaugiamės visų parodyta iniciatyva ir idėjomis. Įvertinus veiklų originalumą, tvarumą, inovatyvumą, ir skaičių, kaip paskatinimą, į nemokamą edukaciją Gamtos mokykloje pakviesime:
Panevėžio „Šviesos“ ugdymo centro „Svajoklių“ šeimynos mokinius;
Panevėžio pradinės mokyklos 1b klasės mokinius;
Šėtos socialinio ir ugdymo centro priešmokyklinės grupės ugdytinius;
Panevėžio gamtos mokyklos programos „Žalioji karuselė“ ugdytinius.