Paukščių globos iniciatyva „Už vieną trupinėlį čiulbėsiu visą vasarėlę"

sniegena

Panevėžio gamtos mokykla skelbia kasmetinę paukščių globos iniciatyvą „Už vieną trupinėlį čiulbėsiu visą vasarėlę".
Akcija vyksta 3 etapais:
I. Iniciatyvos dalyviai el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. atsiunčia paraišką (1 priedas) (paraiškoje pateikiamos numatytos veiklos) iki 2023-12-08
II. Iniciatyvos eigą dalyviai fotografuoja, filmuoja, montuoja nuotraukų koliažus ar trumpus video filmukus. Įamžintomis akimirkomis, trumpais aprašymais, Iniciatyvos dalyviai dalinasi Facebook grupėje „Paukščių globos iniciatyva „Už vieną trupinėlį čiulbėsiu visą vasarėlę“ www.facebook.com/groups/476409434357053/ .
III. Įgyvendintų iniciatyvų ataskaitos (2 priedas) teikiamos el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki 2024-04-01. Iniciatyvos rezultatų aptarimas, dalyvių apdovanojimas Panevėžio gamtos mokykloje vyks 2024 m. balandžio mėn. pagal atskirą pranešimą.

Iniciatyvos nuostatai čia ...