Mažosios gamtos olimpiados „Pelėdžiukas 2024“ nugalėtojai

Olimpiada4
Olimpiada5
Olimpiada6

Panevėžio gamtos mokykloje 2024 vasario 6 - 8 dienomis vyko Panevėžio miesto ir rajono pradinių klasių mokinių Mažoji gamtos olimpiada „Pelėdžiukas 2024“ - Panevėžio aplinkosaugos švietimo projekto „Aplinkai draugiškas panevėžietis – veikia ir kuria gamtai“ renginys. Tradicinė olimpiada buvo organizuota I-II ir III-IV klasių grupėms. Dalyviai atliko užduotis apie vandenį, giminingų gyvūnų grupes, daržoves ir vaisius, metų laikus, žmogaus laikomų gyvūnų daiktus ir apie atliekų rūšiavimą. Užduotys buvo gausiai iliustruojamos gamtine medžiaga, artimai siejosi su mokinio realiu pasauliu, skatino turimas žinias taikyti praktiškai.
Džiaugiamės dalyvių rezultatais ir sveikiname olimpiados nugalėtojus:
I-II klasės
I vieta Beata Lukoševičiūtė Panevėžio rajono Velžio gimnazija 2 kl., mokytoja Agnė Lukoševičienė.
II vieta Auksėja Kurlianskaitė Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija 2 kl., mokytoja Zita Satkauskienė.
II vieta Miglė Liutkevičiūtė Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla 2kl., mokytoja Violeta Matiukaitė.
III vieta Augustas Zigmantas Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija 2 kl., mokytoja Danguolė Kepalienė.
III-IV klasės
I vieta Gytė Dailidėnaitė Panevėžio „Vilties“ progimnazija 4 kl., mokytoja Asta Sakalienė.
I vieta Izabelė Petraškaitė Panevėžio rajono Piniavos mokykla – darželis 4 kl., mokytoja Kristina Žarnauskienė.
II vieta Rugilė Kalibataitė Panevėžio „Žemynos“ progimnazija 4 kl., mokytoja Danutė Mikėnienė.
III vieta Benas Bartkus Panevėžio „Ažuolo“ progimnazija 3 kl., mokytoja Greta Joniškienė.
III vieta Gabrielė Valskytė Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija 4 kl., mokytoja Daiva Žukauskienė.
III vieta Ignė Česnelytė Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija 4 kl., mokytoja Violeta Murauskienė.