Metas kelti inkilus uoksiniams paukščiams

inkilai

Panevėžio gamtos mokykla Žemės dieną pasitiko ne tuščiomis rankomis, o su dovanomis jai - 189 inkilais. Mokyklos organizuotai inkilų gaminimo akcijai „Padovanok namus sparnuočiui“ inkilus pristatė jaunieji meistreliai iš 22 švietimo įstaigų: 11 Panevėžio miesto mokyklų, 7 Panevėžio miesto lopšelių darželių, 4 rajono mokyklų. 28 inkilus sumeistravo ir akcijai pristatė teatro „Menas“ kolektyvas. Esame labai dėkingi visiems mokytojams, kurie mokė ir skatino gaminti inkilus, visiems meistreliams ir jų suaugusiems padėjėjams, kurie gamino namelius sparnuočiams ir ne tik jiems, nes yra inkilas voverei ir šikšnosparniams.

Norime pasidžiaugti, kad pagaminta daug ir kokybiškų inkilų: varnėnams, zylėms, musinukėms, bukučiams, raudonuodegėms, daugiabučių inkilų čiurliams ir inkilas naminei pelėdai. Dėkojame aktyviausioms švietimo įstaigoms, daugiausiai pristačiusioms inkilų: Panevėžio pradinei mokyklai, Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijai, Panevėžio „Vilties“ progimnazijai, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijai, Panevėžio lopšeliams – darželiams „Žibutė“ ir „Draugystė“.
Visus kviečiame aplankyti inkilų parodą Panevėžio gamtos mokykloje, kuri veiks iki balandžio 3 dienos. Balandžio 3-ją dieną nuo 14.00 iki15.00 valandos vyks inkilų dalinimo akcija „Dovana paukščiui“ - inkilai bus dalinami vietos bendruomenei. Kviečiame apsilankyti ir išsirinkus iškelti inkilėlį norimam paukšteliui.