Kolegiali draugiškumo akcija „Draugystės mainai“

mainai1
mainai2
mainai3
mainai4
mainai5
mainai6
mainai7
mainai8
mainai9

Kovo 26 dieną Panevėžio gamtos mokyklos neformaliojo ugdymo būrelių „Gamtos takais“ ir „Pažinimo takeliu“ ugdytiniai susitiko Panevėžio „Vilties“ progimnazijos draugystės mainų akcijoje. Jos metu ketvirtokai pristatė projektą apie pilvakojų moliuskų atstovą – afrikietišką sraigę Achatino, šių augintinių atsiradimą klasėje, mitybą, priežiūrą, kitus gyvenimo ypatumus, naudą bei žalą. Priešmokyklinių grupių vaikai pasidalijo savo augintinių, tai yra gyvalazdžių auginimo ir priežiūros aspektais. Įvyko draugiški mainai, kurių metu apsikeitėme augintiniais t.y. sraigėmis ir gyvalazdėmis. Daugiausia teigiamų emocijų vaikams suteikė patyriminis prisilietimas prie gyvūno, jo laikymas delniukuose ir vaikščiojimo ranka pojūtis.
Ši pamokanti draugiška mainų akcija sustiprino prisirišimo ir atsakomybės už augintinį jausmą, meilę gyvūnams bei dalijimosi džiaugsmą.