Rekvizitai

Žemės dienos šventė - „Amžina atsakomybė už visa, kas gyva“

zd01
zd02
zd03
zd04
zd05
zd06
zd07
zd08
zd09
zd10
Žemės dienos proga Gamtos mokykla sukvietė miesto visuomenę į tradicinį renginį - „Amžina atsakomybė už visa, kas gyva“. Susirinkusiuosius sveikino mokyklos direktorė Regina Kliminskienė, Seimo narys Povilas Urbšys bei naujai išrinktos Panevėžio miesto savivaldybės tarybos narys Rimantas Narkūnas.

Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos trečios klasės mokinių Liepos ir Salomėjos atliekamos dainos palietė klausytojų širdis nuoširdumu, jos tarsi antrino renginio pagrindinei minčiai, kad mokomės būti atsakingi už visa, kas gyva. Visus susirinkusius pagalvoti apie mūsų poelgius gamtoje skatino ir Gamtos mokyklos būrelio „Mes – Žemės vaikai“ nariai, parengę vaidybinį muzikinį vaizdelį „Pavasaris miške".
Apdovanojimui buvo pakviesti 11 moksleivių olimpiados „Pelėdžiukas”, geriausiai įvykdžiusių užduotis.
Net devyniolika Panevėžio miesto ir rajono ugdymo bei socialinės paskirties įstaigų aktyviai dalyvavo Gamtos mokyklos organizuotoje inkilų gaminimo akcijoje „Padovanok namus sparnuočiui“ ir, sutelkę ugdytinių šeimas, pagamino 102 inkilus.
Seimo narys Povilas Urbšys ir miesto savivaldybės tarybos narys Rimantas Narkūnas keletą specialiųjų prizų skyrė jauniesiems meistreliams bei olimpiados dalyviams.
Visus Gamtos olimpiados „Pelėdžiukas 2019“ laureatus ir akcijos „Padovanok namus sparnuočiui“ dalyvius nudžiugino labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ dovanotos knygos.