Rekvizitai

MOKYKLOS SVEČIAI

Japonai01
Japonai02
Japonai03
Japonai04
Japonai05
Japonai06
Japonai07
Japonai08
Japonai09
Japonai10
Japonai11
Japonai12
Japonai13
Japonai14
Japonai15

Panevėžio gamtos mokykloje viešėjo  svečiai iš Japonijos, Panevėžio miesto savivaldybės  Tojohašio miesto - partnerio moksleivių delegacija. Juos pasitiko ir mokyklos veiklą bei edukacines erdves pristatė mokyklos direktorė Regina Kliminskienė.
Metodininkės Rima Ivanauskienė ir Valda Briedienė organizavo gamtines praktines veiklas. Jaunieji partneriai, išklausę, kaip galima panaudoti dažomasias augalų savybes piešimui, ėmėsi darbo ir, linksmai šurmuliuodami, grupėse augalais piešė žmogų, žuvį, gėlę, Japonijos ir Lietuvos vėliavas. Daug gerų emocijų sukėlė muzikavimas pasitelkiant gamtinę medžiagą. Prisidėję į kibirėlius pupelių, kaštonų, kankorėžių, skambant lietuviškai polkutei, japonų vaikai nuoširdžiai ir atsakingai antrino ritmui. Jie džiaugėsi atradę naujas galimybes prikelti antram gyvenimui ir linksmai veiklai jau kartą naudotus daiktus.
Po susitikimo vaikams buvo organizuota AB Pieno žvaigždės produkcijos degustacija. Pasak gamintojų, jų produkcija „įkvėpta gamtos ir tradicijų, o pagaminta naudojant naujausias technologijas ".
Neskubėjome atsisveikinti, svečiai domėjosi mokykla, gėrėjosi rudens nuspalvintu mokyklos parku, fotografavo edukacines erdves, pasirašė svečių knygoje.