Rekvizitai

Projekto „Po vienu stogu“ veiklos

stogas1
stogas2
stogas3
stogas4
stogas5

Gamtos mokyklą ir Šiaulių jaunųjų gamtininkų centrą jau ne vienerius metus sieja bendradarbiavimas ir draugystė. Šiais metais šiauliečiai pakvietė Gamtos mokyklos mokinius dalyvauti projekte „Po vienu stogu“.
Džiaugiamės sulaukę svečių ir dalyvavę bendrose veiklose, kurios mokė suprasti gyvojo pasaulio sudėtingumą ir harmoniją. Jaunųjų kinologų pamokėlės, vadovaujant mokytojai Lidijai Švenčionienei, labai pravers gyvenime. Jos mokė teisingo elgesio su šunimis, užtikrinančio saugumo jausmą, skatino vaikų emocijų raišką.
Šiauliečiai, vadovaujami mokytojos Ilonos Sakalauskienės, atsivežė savo augintinius graužikus, roplius, vabzdžius, demonstravo juos, sudarė galimybes palaikyti, paglostyti, pajusti gyvūną, išgyventi dar nepažįstamo prisilietimo nerimą ir džiaugsmą. Emocinio jutiminio bendravimo su gyvūnais veiklose, patirdami glaudų kontaktą su augintiniais, bendraudami tarpusavyje, vaikai mokėsi atsakomybės, saugaus elgesio, atsipalaidavimo, išgyveno daug gerų emocijų.
Projekto veiklos neabejotinai turi pozityvų poveikį vaikų elgsenai, emocinei savijautai gerinti.