Edukacinė erdvė „Arbatos sodas“

Arbatos1
Arbatos2
Arbatos3
Arbatos4

Edukacinė erdvė – „Arbatos sodas“ lankytojams užtikrina daugiaprasmį patyriminį procesą. Sudaromos galimybės ugdyti(is) meilę gamtai, pažinti vaistingąsias žoleles, sužinoti arbatų pasigaminimo taisykles, praktiškai patirti naujų pojūčių, sužinoti ir patirti arbatos poveikį žmogaus fizinei ir emocinei sveikatai, atsiriboti nuo triukšmingo išorinio pasaulio, mokytis gerumo sau pačiam ir šalia esančiam, susipažinti su kitų pasaulio šalių arbatos kultūra.
„Arbatos sodo“ edukacinė erdvė sudaryta iš keleto zonų: arbatos namelio (pavėsinės), vaizdinės edukacijos namelio interjere, vaistinių žolynų sodelio ir ramios jaukios aplinkos, atribotos nuo išorės. Lankytojus stebins nauji kvapai, skoniai ir patirtys. Gera nuotaika – neišvengiama!